PSYCHOTHERAPY
WITHOUT SHAME

Pozwól sobie pomóc!

Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą psychodynamicznym (TFP) w trakcie certyfikacji, trenerem umiejętności psychospołecznych, edukatorem, jak również nauczycielem języka polskiego jako obcego. Pracuję w języku polskim i angielskim.

Psychoterapię indywidualną kieruję do młodzieży od 12 r. ż. i dorosłych. Pracuję z osobami doświadczającymi zaburzeń osobowości, stanów lękowych, nerwicowych, zaburzeń snu, depresji, trudności w relacjach oraz z osobami znajdującymi się w kryzysach osobistych o różnym podłożu. Zajmuję się także pacjentami cierpiącymi na zaburzenia jedzenia, zaburzenia psychosomatyczne, jak i osobami doświadczającymi nadmiernego stresu i tremy. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w poradniach psychologiczno-pedagogicznych w Krakowie, centrach edukacyjno-szkoleniowych, Dziennym Oddziale Leczenia Psychoz Szpitala Uniwersyteckiego, a obecnie pracuję w Publicznej Poradni Psychologicznej  i w prywatnym gabinecie, który prowadzę od 2016 r.

Regularnie poddaję swoją pracę superwizji indywidualnej i grupowej, a metodę pomocy dostosowuję każdorazowo do rodzaju problemu, z jakim pacjent się zgłasza.

psychologia ikona 150x150 - Home Page

Psychotherapy

Psychoterapia psychodynamiczna służy leczeniu problemów natury psychicznej i zaburzeń osobowości poprzez wykorzystanie prawdziwej i głębokiej relacji z pacjentem. Dzięki spotkaniom terapeutycznym „twarzą w twarz”, opartym na odpowiednich metodach leczenia następuje poprawa stanu psychicznego pacjenta oraz zniesienie lub osłabienie dręczących go objawów.

mozg-ikona

Education

Oferta edukacyjna skierowana jest do klientów indywidualnych, uczniów szkół podstawowych, średnich, policealnych i studentów, rad pedagogicznych, psychologów i pedagogów szkolnych, firm  prywatnych oraz instytucji publicznych.  Proponuję warsztaty i szkolenia profilaktyczne, treningi rozwoju osobistego, a dla  obcokrajowców –  zajęcia dydaktyczne z zakresu kultury i języka polskiego.

“Zajęcia były prowadzone w sposób rzetelny. Pani Beata odznaczała się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej i profesjonalizmem.”

Iventum

“Pani Beata jest bardzo miłą a zarazem kompetentną osobą. Cierpliwa ma profesjonalne podejscie do pacjenta. Osoba godna zaufania. Polecam.”

Anna

DiNuovo
Psychoterapia i Edukacja Beata Wania

Gabinet: ul. Pułaskiego 8/92, 30-305 Kraków

10 % zniżki na usługi gabinetu z Kartą Krakowską

Rejestracja czynna całą dobę

Dane firmy do faktury:

DiNuovo Psychoterapia i Edukacja Beata Wania

ul. Leonida Teligi 15/26, 30-835 Kraków

NIP: 6792463278

Loading...

Psychoterapia to szansa dla Ciebie, aby odzyskać właściwy rytm życia